TRAPSAVECKÉ OHNĚ

I. ročník 1971: 4. září 1971 – Slavný u Police nad Metují

II. ročník 1972: 2. září 1972 – Šebetov u Skalice nad Sáz

III. ročník 1973: 1. září 1973 – lom u Trubějova

IV. ročník 1974: 31. srpna 1974 – lom u Trubějova

V. ročník 1975: 6. září 1975 – lom u Trubějova

VI. ročník 1979: 20. října 1979 – Soběšín

VII. ročník 1980: 27. září 1980 – Soběšín

VIII. ročník 1982: 29. května 1982 – tábořiště u Pecky

IX. ročník 1983: 28. května 1983 – camp Severní Karolína u Pecky

X. ročník 1984: 1. září 1984 – střelnice u České Skalice (Větrník)

XI. ročník 1985: 21. září 1985 – Veverská Bítýška (Rafanda)

XII. ročník 1986: 31. srpna 1986 – Peksův mlýn u Bítova

XIII. ročník 1987: 19. září 1987 – Doubkov u Střížova

XIV. ročník 1988: 24. září 1988 – Podheraltický mlýn u Okříšek

XV. ročník 1989: 23. září 1989 – Idaho u Havlovic

XVI. ročník 1990: 22. září 1990 – Hostišová u Zlína

XVII. ročník 1991: 21. září 1991 – Svojšice u Pardubic

XVIII. ročník 1992: 19. září 1992 – Slunečná paseka u Pelhřimova

XIX. ročník 1993: 18. září 1993 – Rabštejnská Lhota u Chrudimi

XX. ročník 1994: 17. září 1994 – Lipnice nad Sázavou

XXI. ročník 1995: 16. září 1995 – Česká Metuje

XXII. ročník 1996: 21. září 1996 – Mrákotín u Telče

XXIII. ročník 1997: 20. září 1997 – Teplice nad Metují

XXIV. ročník 1998: 19. září 1998 – Vrchoviny u Náchoda

XXV. ročník 1999: 18. září 1999 – Horky u Ledče nad Sázavou

XXVI. ročník 2000: 16. září 2000 – Horky u Ledče nad Sázavou

XXVII. ročník 2001: 22. září 2001– Horky u Ledče nad Sázavou

XXVIII. ročník 2002: 21. září 2002 – osada Černá Perla u Milína

XXIX. ročník 2003: 20. září 2003 – osada Černá Perla u Milína

XXX. ročník 2004: 18. září 2004 – hájenka u Ledče nad Sázavou

XXXI. ročník 2005: 17. září 2005 – Slunečná paseka u Pelhřimova

XXXII. ročník 2006: 16. září 2006 – Církvice

XXXIII. ročník 2007: 15. září 2007 – Církvice

XXXIV. ročník 2008: 20. září 2008 – Hradec u Stoda

XXXV. ročník 2009: 19. září 2009 – hájenka u Ledče nad Sázavou

XXXVI. ročník 2010: 29. května 2010 – Empty camp na Brdech

XXXVII. ročník 2011: 28. května 2011 – Zapomenuté údolí u Drahňovic

XXXVIII. ročník 2012: 26. května 2012 – Přebudov u Nepomuka

XXXIX. ročník 2013: 25. května 2013 – Zapomenuté údolí u Drahňovic

XL.ročník: 24.května.2014 - Beaver City, Strážek

XLI. ročník: 30.května.2015 - Hradec u Stoda

XLII. ročník: 28.května 2016 - hájenka Coober Pedy u Ledče nad Sázavou

XLIII. ročník: 26.května 2017 - Kadov u Blatné

TRAPSAVEČTÍ POROTCI

I. ročník 1971: Erika Konšelová – Jenka, Jiřina Třešková – Georgina, Erik Wojnar – Stařík, Dušan Plintovič – Jastrab,
   Zdenka Čepeláková

II. ročník 1972: Jiří Ryvola – Wabi, Jan Korda – Jenda, Josef Jégr – Joe, Erik Wojnar – Stařík, Zdenka Čepeláková

III. ročník 1973: Václav Fliegel – Grizzli, Jan Kříž, Honza Dobiáš, Erik Wojnar – Stařík, Mirko Ryvola – Miki

IV. ročník 1974: Jiří Nekvapil – Sint, Jiřina Třešková – Georgina, Zdeňka Čepeláková, Erik Wojnar – Stařík

V. ročník 1975: Jiří Nekvapil – Sint, Jiřina Třešková – Georgina, Honza Dobiáš, Zdenka Čepeláková

VI. ročník 1979: Jaroslav Velinský – Kapitán Kid, Jiřina Třešková – Georgina, Honza Dobiáš, Jaroslav Holoubek,
   Tomáš Axman

VII. ročník 1980: Václav Fliegel – Grizzli, Stanislav Zárybnický – Houla, Honza Dobiáš, Jaroslav Holoubek,
   Iva Synáková – Tapi

VIII. ročník 1982: Jiří Nekvapil – Sint, Jiřina Třešková – Georgina, Stanislav Daněk – Wabi, Miroslav Seget – Seňor,
   Jaroslav David – Smolda

IX. ročník 1983: Jiří Ryvola – Wabi, Josef Jégr – Joe, Honza Dobiáš, Karel Michal, Jaroslav Studený – Hawakau

X. ročník 1984: Jiří Nekvapil – Sint, Jiřina Třešková – Georgina, Vašek Souček, Mirko Ryvola – Miki

XI. ročník 1985: Irena Přibylová – Silence, Iva Synáková – Tapi, Vojtěch Tomáško – Kiďák, Radka Novotná – Medúza,
   Karel Judex – Jestřáb

XII. ročník 1986: Irena Přibylová – Silence, Jiřina Třešková – Georgina, Víťa Obůrka – Šupák, Honza Dobiáš,
   Jaroslav Šlejmar – Kutloch, Stanislav Zárybnický – Houla, František Peřina – Ještěr, Iva Synáková – Tapi

XIII. ročník 1987: Irena Přibylová – Silence, Jiřina Třešková – Georgina, Milan Plch – Belmondo, Honza Dobiáš,
   Jaroslav Šlejmar – Kutloch, Jaroslava Šálková – Kavče, František Peřina – Ještěr, Karel Vidimský – Cimbura

XIV. ročník 1988: Iva Synáková – Tapi, Jiřina Třešková – Georgina, Víťa Obůrka – Šupák, Tony Linhart,
   Vlasta Štefanová – Briggi, Jaroslava Šálková – Kavče, František Peřina – Ještěr, Karel Vidimský – Cimbura

XV. ročník 1989: Iva Synáková – Tapi, František Peřina – Ještěr, Víťa Obůrka – Šupák, Tony Linhart,
   Jiří Nekvapil – Sint, Jaroslava Šálková – Kavče, Eva Obůrková – Šklíba, Honza Jirák

XVI. ročník 1990: Iva Synáková – Tapi, František Peřina – Ještěr, Miloš Kouřil – Baloun, Tony Linhart,
   Jiří Nekvapil – Sint, Jaroslava Šálková – Kavče, Eva Obůrková – Šklíba, Honza Jirák

XVII. ročník 1991: Milan Plch – Belmondo, František Peřina – Ještěr, Miloš Kouřil – Baloun, Vlasta Štefanová – Briggi,
   Jaroslav Studený – Hawakau, Petr Náhlík – Vokoun, Jiří Cihlář – Daktari, Honza Jirák

XVIII. ročník 1992: Milan Plch – Belmondo, František Peřina – Ještěr, Vlasta Štefanová – Briggi,
   Michal Konečný – Jupp, Jaroslav Studený – Hawakau, Petr Náhlík – Vokoun, Jiří Cihlář – Daktari, Karel Kubišta

XIX. ročník 1993: Milan Plch – Belmondo, František Peřina – Ještěr, Víťa Obůrka – Šupák, Michal Konečný – Jupp,
   Jaroslav Studený – Hawakau, Petr Náhlík – Vokoun, Pavel Foltán, Karel Vidimský – Cimbura

XX. ročník 1994: Milan Plch – Belmondo, Jiřina Třešková – Georgina, Víťa Obůrka – Šupák, Jiří Moravský Brabec,
   Jaroslav Studený – Hawakau, Petr Náhlík – Vokoun, Pifík, Karel Vidimský – Cimbura

XXI. ročník 1995: Milan Plch – Belmondo, Jiří Daniel – Pifík, Franta Kasl, Bolek Studzinski, Mirek Valina,
   Pavel Lohonka – Žalman, Jaroslav Velinský – Kapitán Kid, Věra Náhlíková – Strunka

XXII. ročník 1996: Milan Plch – Belmondo, Vlasta Štefanová – Briggi, Jiří Moravský Brabec, Iva Synáková – Tapi,
   Eva Obůrková – Šklíba, Ivan Doležal

XXIII. ročník 1997: Jaroslava Šálková – Kavče, Eva Obůrková – Šklíba, Ivan Doležal, Petr Náhlík – Vokoun,
   Jiří Moravský Brabec

XXIV. ročník 1998: Iva Synáková – Tapi, Oldřich Bohadlo, Ivan Doležal, Petr Náhlík – Vokoun, Jiří Moravský Brabec

XXV. ročník 1999: Eva Obůrková – Šklíba, Jaroslav Velinský – Kapitán Kid, Tony Linhart, Jaroslava Šálková – Kavče,
   Bolek Studzinski, Jiří Moravský Brabec

XXVI. ročník 2000: Jiří Moravský Brabec, Petr Náhlík – Vokoun, Jaromír Hlavatý – Juan, Hanka Hosnedlová,
   Jaroslava Šálková – Kavče

XXVII. ročník 2001: Hanka Hosnedlová, Karel Růžička – Lišák, Víťa Obůrka – Šupák, Jaroslava Šálková – Kavče,
   Jiří Moravský Brabec, Jiří Nekvapil – Sint

XXVIII. ročník 2002: Víťa Obůrka – Šupák, Milan Plch – Belmondo, Pavlína Veselková – Medvěd,
   Eva Obůrková – Šklíba, Hanka Hosnedlová, Jaroslava Šálková – Kavče, Věra Náhlíková – Strunka,
   Karel Růžička – Lišák

XXIX. ročník 2003: Víťa Obůrka – Šupák, Milan Plch – Belmondo, Pavlína Veselková – Medvěd, Hanka Hosnedlová,
   Jaroslava Šálková – Kavče, Vlastimila Hlavatá – Aťka, Michal Konečný – Jupp, Jan Valeš – Jeňýk

XXX. ročník 2004: Víťa Obůrka – Šupák, Milan Plch – Belmondo, Magdalena Karelová – Waki, Hanka Hosnedlová,
   Jaroslava Šálková – Kavče, Brigita Vidimská – Kytka, Michal Konečný – Jupp, Petr Náhlík – Vokoun

XXXI. ročník 2005: Víťa Obůrka – Šupák, Milan Plch – Belmondo, Jan Zdiarsky – Mlha, Hanka Hosnedlová,
   Jaroslava Šálková – Kavče, Magdalena Karelová – Waki, Honza Dobiáš, Jan Valeš – Jeňýk

XXXII. ročník 2006: Víťa Obůrka – Šupák, Milan Plch – Belmondo, Miloš Houdek – Kim, Hanka Hosnedlová,
   Eva Obůrková – Šklíba, Gabriela Vítová – Madelain, Věra Náhlíková – Strunka, Jiří Moravský Brabec

XXXIII. ročník 2007: Víťa Obůrka – Šupák, Milan Plch – Belmondo, Gabriela Vítová – Madelain, Petr Náhlík – Vokoun,
   Tony Linhart, Jaromír Hlavatý – Juan, Jaroslava Šálková – Kavče, Mirek Valina

XXXIV. ročník 2008: Vlastimila Hlavatá – Aťka, Milan Plch – Belmondo, Víťa Obůrka – Šupák, Petr Náhlík – Vokoun,
   Jaroslava Šálková – Kavče, Gabriela Vítová – Madelain

XXXV. ročník 2009: Milan Plch – Belmondo, Hanka Hosnedlová, Jaroslava Šálková – Kavče,
   Gabriela Vítová – Madelain, Věra Náhlíková – Strunka

XXXVI. ročník 2010: Milan Plch – Belmondo, Gabriela Vítová – Madelain, Věra Náhlíková – Strunka,
   Jitka Bílská – Stráša, Magdalena Karelová – Waki

XXXVII. ročník 2011: Milan Plch – Belmondo, Gabriela Vítová – Madelain, Hanka Hosnedlová,
   Vlastimila Hlavatá – Aťka, Kuba Horák

XXXVIII. ročník 2012: Milan Plch – Belmondo, Gabriela Vítová – Madelain, Petr Náhlík – Vokoun, Jaroslava Šálková – Kavče, Alena Vávrová

XXXIX. ročník 2013: Milan Plch – Belmondo, Věra Náhlíková – Strunka, Jiří Matěk – Alva, Hanka Hosnedlová, Mirek Valina

XL. ročník 2014: Milan Plch – Belmondo, Petr Náhlík - Vokoun, Marta Bílková, Vojta Kiďák Tomáško, Jiřina Třešková - Georgina, Vlastimila Hlavatá - Aťka

XLI. ročník 2015: Michael Antony - Tony, Petr Náhlík - Vokoun, Jaroslav Šlejmar - Kutloch, Jindřich Kout - Fáfa, Eva Obůrková - Šklíba

XLII. ročník 2016: Milan Plch – Belmondo, Eva Obůrková - Šklíba, Jiřina Třešková - Georgina, Miroslav Marusjak - Miky, Václav Stričko - Vašýk

XLIII. ročník 2017: Milan Plch – Belmondo, Vlastimila Hlavatá - Aťka, Vojta Tomáško - Kiďák, Stanislav Dlouhý - Hadži, Jan Pohunek - Přebral, Jakub Košíček - Kuba