KAM za vojenskými památkami - Milan Belmondo Plch, Roman Plch

21.07.2014 09:50

Vážení kolegové, kolegyně, kamarádky a kamarádi, přátelé,

 

ještě než se na podzim vydá do světa kniha „KAM za pivem“ s radostí hlásím, že se nám společně se synem podařilo dokončit a vydat knihu KAM za vojenskými památkami. Lze ji už objednat nebo koupit takřka v každém knihkupectví. Podrobnější informace lze najít zde:

https://knihy.cpress.cz/kam-za-vojenskymi-pamatkami.html

O pivní KAMce pošlu bližší informace po jejím vydání, už teď vás můžu nalákat na zmapovaných funkčních 244 pivovarů a pivovárků v celé republice…

Krásné léto

Milan Belmondo Plch

Anotace vydavatelství:

Zajímá vás vojenství a vojenská technika? Chcete navštívit zajímavá místa spjatá s vojenskou historií, ale nevíte kde konkrétně je hledat? Máme pro vás řešení v podobě tohoto jedinečného průvodce! Opevněná hradiště, hrady, tvrze, opevnění měst, pevnosti, československé opevnění, první a druhá světová válka, osobnosti a řada drobných doplňujících příběhů; to je jen malá ochutnávka z pestrého menu výletních cílů. A na své si přijdou nejen příznivci military, ale i jejich doprovod - v knize naleznete odkazy na mapy KČT a tipy na zajímavá místa v okolí, abyste si své výlety mohli naplánovat co nejrozmanitěji.

V knize naleznete:
-stovky tipů na výlety po celé České republice
-přehlednou mapu a rejstřík pro snadnou orientaci
-ověřené kontakty – internetové stránky, telefony a e-maily
-informace o otevíracích dobách a cenách vstupného
-nespočet fotografií a ilustrací